SanSwiss Cadura 120 cm pevná stěna walk-in samostatná s vyrovnávacím profilem - aluchrom/sklo Transparent CAT41205007
Kód: SSW09108Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–50 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 700 mm DN40 nerez 4943.904.8C
Skladem v eshopu
1 590 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem L-850 DN50 GMQ34
Skladem v eshopu
5 272 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 950 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO25
Skladem v eshopu
5 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem L-750 DN50 GMQ33
Skladem v eshopu
5 112 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–48 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 900 mm DN40 nerez 4943.304.8C
Skladem v eshopu
1 990 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 601 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní čiré sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057540162 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1040-02
Skladem v eshopu
4 420 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 100 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo matné GX1410GX1014
Skladem v eshopu
6 784 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1413-06
Skladem v eshopu
10 380 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1040-01
Skladem v eshopu
4 369 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1480-02
Skladem v eshopu
6 570 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1411-01
Skladem v eshopu
8 067 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 700 x 2000 mm GX1570
Skladem v eshopu
4 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá sklo čiré ES1040-03
Skladem v eshopu
4 420 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 90 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1490-03
Skladem v eshopu
7 086 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1470-04
Skladem v eshopu
6 605 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 80 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo kouřové GX1380GX1014
Skladem v eshopu
5 904 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |