SanSwiss Cadura 120 cm pevná stěna walk-in - bílý/sklo Screen CAW2D1200987
Kód: SSW09223Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 750 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO23
Skladem v eshopu
5 432 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 650 x 130 x 55 mm ke stěně DN50 GMO22
Skladem v eshopu
5 192 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1250 mm DN50 nerez GMP98
Skladem v eshopu
6 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 1250 mm DN50 nerez GMP88
Skladem v eshopu
6 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem L-850 DN50 GMQ34
Skladem v eshopu
5 272 Kč
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) CADURA WHITE LINE od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. Walk-in zástěna CADURA WHITE LINE vypadá moderně a zároveň luxusně, ať už samostatně nebo v kombinaci s dalšími bílými doplňky koupelny. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. 10mm prahová lišta, nástěnný profil v matné bílé barvě. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří, respektive posuvného dílu. Instalace možná na vaničku i na podlahu. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální, lze ji použít i jako stropní vzpěru. Jedná se o montáž vpravo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057553988 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1413-05
Skladem v eshopu
10 380 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1412-02
Skladem v eshopu
8 634 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1411-08
Skladem v eshopu
10 036 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1412-03
Skladem v eshopu
8 634 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1413-03
Skladem v eshopu
9 150 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1480-04
Skladem v eshopu
7 121 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1480-02
Skladem v eshopu
6 570 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 80 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo kouřové GX1380GX1014
Skladem v eshopu
5 904 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 70 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo kouřové GX1370GX1014
Skladem v eshopu
5 504 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1050-02
Skladem v eshopu
4 678 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |