SanSwiss Cadura 120 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo Screen CAW2D1205087
Kód: SSW09209Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 850 mm DN50 nerez GMP94
Do 3 dnů
6 472 Kč
Besco VIRGO NEXT DUO 90 cm ZLOL90VND odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
4 232 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab. Tělo žlabu i vlastní rošt je vyroben z velice kvalitní nerezi, rošt s povrchovou úpravou kartáčovaný chrom.
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. 10mm prahová lišta, nástěnný profil v aluchromu. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální - lze ji použít i jako stropní vzpěru. Jedná se o montáž vpravo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057554008 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |