SanSwiss Cadura 120 cm dvoudílné posuvné dveře pravé - aluchrom/sklo Screen CAE2D1205087
Kód: SSW09687Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-850M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 209 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ1-750 liniový podlahový žlab
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
3 704 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekorskla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550406 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 140 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMM0E00Z1
Do 2 týdnů
13 089 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací aluchrom sklo transparent X0VVACA00Z1
Skladem v eshopu
8 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 80 cm HI 2B2 08020 VPE
Skladem v eshopu
19 079 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 120 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OG0E01Z1
Do 2 týdnů
11 737 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |