SanSwiss Cadura 120 cm dvoudílné posuvné dveře levé - zlatá/sklo Screen CAE2G1201287
Kód: SSW09273Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA GOLD LINE od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550710 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
11 995 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá sklo transparent X0VVAC300Z1
Skladem v eshopu
10 554 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 434 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 90 cm HI 2B2 09020 VPE
Skladem v eshopu
19 710 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 03O40E01Z1
Do 2 týdnů
9 963 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |