SanSwiss Cadura 120 cm dvoudílné posuvné dveře levé - černá/sklo Screen CAE2G1200687
Kód: SSW09540Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-850M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 209 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 1050 mm odtokový žlab nerezový X01392
Skladem v eshopu
7 428 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA v klasické černé barvě od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550697 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 03O70E01Z1
Skladem v eshopu
10 470 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VV40E00Z1
Do 2 týdnů
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 100 cm HI 2B2 10020 VPE
Skladem v eshopu
20 343 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-90 x 198 cm bílá+transparent 00V701R2Z1
Skladem v eshopu
7 428 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QV7CE0LZ1
Do 2 týdnů
13 681 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVDC300Z1
Skladem v eshopu
10 977 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VV70E00Z1
Skladem v eshopu
10 470 Kč
SALECODE:BER3:3:%
10 256 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře do niky 120 x 200 cm dvoukřídlé brillant transparent HI 2B2 12020 VPE
Skladem v eshopu
21 860 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |