SanSwiss Cadura 110 cm pevná stěna walk-in - zlatý/sklo Shade CAT41101268
Kód: SSW09069Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1150 DN50 černá mat GMO27B
Skladem v eshopu
8 392 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Poylsan Klaver Gold sprchový podlahový žlab 910 x 122 x 65 mm s nerezovým roštem superflow DN50, 910x122x65 mm zlatá 73741GB
Skladem v eshopu
3 431 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA GOLD LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla Shade - bílý sítotisk na vnější straně skla. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou ve zlaté lesklé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057544269 |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Shade |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1415-06
Skladem v eshopu
11 412 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1414-01
Skladem v eshopu
9 615 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1412-05
Skladem v eshopu
9 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1412-08
Skladem v eshopu
10 552 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 80 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo čiré GX1280GX1010
Skladem v eshopu
4 944 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1480-04
Skladem v eshopu
7 121 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1411-08
Skladem v eshopu
10 036 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1412-01
Skladem v eshopu
8 583 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1060-02
Skladem v eshopu
4 936 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1470-01
Skladem v eshopu
6 003 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1060-01
Skladem v eshopu
4 885 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1414-07
Skladem v eshopu
10 896 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |