SanSwiss Cadura 110 cm pevná stěna walk-in - zlatý/sklo Screen CAW2G1101287
Kód: SSW09203Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 950 mm DN50 nerez GMP85
Skladem v eshopu
5 672 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Poylsan Klaver Gold sprchový podlahový žlab 910 x 122 x 65 mm s nerezovým roštem superflow DN50, 910x122x65 mm zlatá 73741GB
Skladem v eshopu
3 431 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně L-1050 DN50 černá mat GMO26B
Skladem v eshopu
7 992 Kč
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) CADURA GOLD LINE od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. Zlatá barva je luxusní a exkluzivní, stějně tak Walk-in zástěna SanSwiss - CADURA GOLD LINE. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. 10mm prahová lišta, nástěnný profil ve zlaté barvě. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří, respektive posuvného dílu. Instalace možná na vaničku i na podlahu. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální, lze ji použít i jako stropní vzpěru. Jedná se o montáž vlevo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057554312 |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 90 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1490-01
Skladem v eshopu
7 035 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1410-01
Skladem v eshopu
7 551 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1414-08
Skladem v eshopu
11 584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1412-08
Skladem v eshopu
10 552 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1470-01
Skladem v eshopu
6 003 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1412-05
Skladem v eshopu
9 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1040-01
Skladem v eshopu
4 369 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1411-04
Skladem v eshopu
8 669 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 70 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo kouřové GX1370GX1014
Skladem v eshopu
5 504 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1410-04
Skladem v eshopu
8 153 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1414-05
Skladem v eshopu
10 896 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |