SanSwiss Cadura 110 cm pevná stěna walk-in - černý/sklo Screen CAW2D1110687
Kód: SSW09238Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-950 DN50 černá mat GMO25B
Skladem v eshopu
7 672 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-650 DN50 černá mat GMO22B
Skladem v eshopu
5 390 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1250 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO28
Skladem v eshopu
6 712 Kč
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) CADURA BLACK LINE od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. Černá barva je klasikou v interiérovém designu. Walk-in zástěna CADURA BLACK LINE vypadá moderně a zároveň luxusně, ať už samostatně nebo v kombinaci s dalšími černými doplňky koupelny. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. 10mm prahová lišta, nástěnný profil v matné černé barvě. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří, respektive posuvného dílu. Instalace možná na vaničku i na podlahu. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální, lze ji použít i jako stropní vzpěru. Jedná se o montáž vpravo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057553933 |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1412-08
Skladem v eshopu
10 552 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 130 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1413GX1010
Skladem v eshopu
8 064 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1414-04
Skladem v eshopu
10 217 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1470-04
Skladem v eshopu
6 605 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1040-01
Skladem v eshopu
4 369 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 30 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá sklo čiré ES1030-04
Skladem v eshopu
4 713 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1413-03
Skladem v eshopu
9 150 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá sklo čiré ES1050-03
Skladem v eshopu
4 678 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1411-04
Skladem v eshopu
8 669 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1414-01
Skladem v eshopu
9 615 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1480-02
Skladem v eshopu
6 570 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |