SanSwiss Cadura 110 cm pevná stěna walk-in - černý/sklo Screen CAT41110687
Kód: SSW09149Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1050 mm DN50 nerez GMP96
Skladem v eshopu
6 312 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flido podlahový žlab s nerezovým roštem i pro dlažbu 710 mm plast DN50 73672
Skladem v eshopu
1 969 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA BLACK LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla 87 - Screen. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v černé matné barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057553292 |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 90 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1490-03
Skladem v eshopu
7 086 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1480-04
Skladem v eshopu
7 121 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1414-02
Skladem v eshopu
9 666 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1410-04
Skladem v eshopu
8 153 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá sklo čiré ES1050-04
Skladem v eshopu
5 229 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1410-06
Skladem v eshopu
8 832 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1040-02
Skladem v eshopu
4 420 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 90 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1490GX1010
Skladem v eshopu
6 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 90 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1490-01
Skladem v eshopu
7 035 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1415-02
Skladem v eshopu
10 182 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 800 x 2000 mm GX1580
Skladem v eshopu
4 632 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |