SanSwiss Cadura 110 cm pevná stěna walk-in - bílý/sklo Transparent CAT411101107
Kód: SSW09139Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně L-1050 DN50 černá mat GMO26B
Skladem v eshopu
7 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hope Standardline Black odtokový žlab 100 cm rošt Harmony barva černá OLPZLABST99BH
Skladem v eshopu
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-950 DN50 černá mat GMO25B
Skladem v eshopu
7 672 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 1050 mm DN50 nerez GMP86
Skladem v eshopu
5 992 Kč
Besco VIRGO BLACK 80 cm ZLOL80VBL odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
3 912 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab, vyroben kombinací nerezu a roštu s černým sklem obohatí každou koupelnu o nádech luxusu.
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA WHITE LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní čiré sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v matné bílé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057540100 |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 100 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo matné GX1410GX1014
Skladem v eshopu
6 784 Kč
Aqualine walk-in sprchová zástěna 120 x 190 cm jednodílná k instalaci na zeď chrom sklo čiré WI121
Skladem v eshopu
4 315 Kč
K podlaze se fixuje pomocí silikonu Vzpěra je součástí balení
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1410-01
Skladem v eshopu
7 551 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan White Matt jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1470-03
Skladem v eshopu
6 054 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 700 x 2000 mm GX1570
Skladem v eshopu
4 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1060-02
Skladem v eshopu
4 936 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1415-07
Skladem v eshopu
11 412 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 90 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1490-02
Skladem v eshopu
7 086 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá sklo čiré ES1040-03
Skladem v eshopu
4 420 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1470-02
Skladem v eshopu
6 054 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá sklo čiré ES1060-03
Skladem v eshopu
4 936 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |