SanSwiss Cadura 110 cm pevná stěna walk-in - bílý/sklo Screen CAW2G1110987
Kód: SSW09231Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Zebra 850 mm odtokový žlab plastový s nerezovou mřížkou
Skladem v eshopu
3 541 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 1050 mm odtokový žlab nerezový X01392
Skladem v eshopu
7 428 Kč
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) CADURA WHITE LINE od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. Walk-in zástěna CADURA WHITE LINE vypadá moderně a zároveň luxusně, ať už samostatně nebo v kombinaci s dalšími bílými doplňky koupelny. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. 10mm prahová lišta, nástěnný profil v matné bílé barvě. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří, respektive posuvného dílu. Instalace možná na vaničku i na podlahu. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální, lze ji použít i jako stropní vzpěru. Jedná se o montáž vlevo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057554305 |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Hopa Lagos New sprchová zástěna walk-in 120 x 195 cm černá sklo transparent BCLAGO12MBCN
Skladem v eshopu
8 791 Kč
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
SALECODE:BER3:3:%
11 167 Kč
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 130 x 200 cm černá sklo transparent GW9WJ030SZ1
Skladem v eshopu
13 512 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hopa Be.Colors walk-in sprchová zástěna 108 - 110 x 200 cm rám fialová sklo čirá BBCO502494104
Do 1 měsíce
9 199 Kč
Sprchové kouty WALK-IN BE COLORS WALK-IN 108 - 110 × 200 cm 494 lavanda 104 čiré trasparente
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 110 x 200 cm bílá matná sklo transparent GW9WD0E0SZ1
Skladem v eshopu
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 140 x 200 cm aluchrom sklo transparent GW9WM0C0SZ1
Skladem v eshopu
13 089 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |