SanSwiss Cadura 110 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo Transparent CAT41105007
Kód: SSW09109Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1050 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO26
Skladem v eshopu
6 072 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem L-850 DN50 GMQ34
Skladem v eshopu
5 272 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní čiré sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057540124 |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1480-01
Skladem v eshopu
6 519 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1050-02
Skladem v eshopu
4 678 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1413-07
Skladem v eshopu
10 380 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1040-01
Skladem v eshopu
4 369 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 100 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo čiré GX1210GX1010
Skladem v eshopu
5 744 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 120 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1412GX1010
Skladem v eshopu
7 584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1411-07
Skladem v eshopu
9 348 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 80 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo čiré GX1280GX1010
Skladem v eshopu
4 944 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1410-02
Skladem v eshopu
7 602 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1060-01
Skladem v eshopu
4 885 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1412-08
Skladem v eshopu
10 552 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1415-06
Skladem v eshopu
11 412 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |