SanSwiss Cadura 110 cm jednodílné posuvné dveře - černý/sklo Screen CAS2G1110687
Kód: SSW09576Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 455 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Kolekce BLACK LINE od SanSwiss s elegantními profily i madlem v nadčasové černé barvě vytvoří dokonalý soulad v koupelně. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551298 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VVACE00Z1
Skladem v eshopu
10 892 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 215 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá sklo transparent X0VVAC300Z1
Skladem v eshopu
10 554 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMG0E00Z1
Skladem v eshopu
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 120 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OG0E01Z1
Do 2 týdnů
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 03O70E01Z1
Skladem v eshopu
10 470 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 190 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YML0E00Z1
Do 2 týdnů
17 399 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |