SanSwiss Cadura 100 cm jednodílné posuvné dveře - aluchrom/sklo Screen CAS2G1005087
Kód: SSW09731Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 750 mm odtokový žlab nerezový X01622
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 2 týdnů
6 498 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 420 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-850M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 209 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ1-750 liniový podlahový žlab
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
3 704 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551281 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV7C30LZ1
Skladem v eshopu
13 681 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 654 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV40300Z1
Do 2 týdnů
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-120 x 198 cm bílá+transparent 00VG01R2Z1
Skladem v eshopu
7 935 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 03O40E01Z1
Do 2 týdnů
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací aluchrom sklo transparent X0VVACA00Z1
Skladem v eshopu
8 864 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |