SanSwiss Cadura 100 cm pevná stěna walk-in - zlatý/sklo Transparent CAT41001207
Kód: SSW09080Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1250 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO28
Skladem v eshopu
6 712 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1250 DN50 černá mat GMO28B
Skladem v eshopu
8 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Poylsan Klaver Gold sprchový podlahový žlab 910 x 122 x 65 mm s nerezovým roštem superflow DN50, 910x122x65 mm zlatá 73741GB
Skladem v eshopu
3 431 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA GOLD LINE - pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní čiré sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou ve zlaté lesklé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057540070 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 900 x 2000 mm GX1590
Skladem v eshopu
5 112 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá sklo čiré ES1060-03
Skladem v eshopu
4 936 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan White Matt jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1470-03
Skladem v eshopu
6 054 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1410-08
Skladem v eshopu
9 520 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1413-05
Skladem v eshopu
10 380 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1050-01
Skladem v eshopu
4 627 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1410-01
Skladem v eshopu
7 551 Kč
Aqualine walk-in sprchová zástěna 120 x 190 cm jednodílná k instalaci na zeď chrom sklo čiré WI121
Skladem v eshopu
4 315 Kč
K podlaze se fixuje pomocí silikonu Vzpěra je součástí balení
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1412-04
Skladem v eshopu
9 185 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 30 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1030-01
Skladem v eshopu
4 111 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1411-06
Skladem v eshopu
9 348 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1480-03
Skladem v eshopu
6 570 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |