SanSwiss Cadura 100 cm pevná stěna walk-in - zlatý/sklo Screen CAT41001287
Kód: SSW09060Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 1250 mm DN50 nerez GMP88
Skladem v eshopu
6 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 950 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO25
Skladem v eshopu
5 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Poylsan Klaver Gold sprchový podlahový žlab 910 x 122 x 65 mm s nerezovým roštem superflow DN50, 910x122x65 mm zlatá 73741GB
Skladem v eshopu
3 431 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Omp Tea Intramura odtokový podlahový žlab s nerezovým roštem 350 mm DN40 nerez 975.101.8
Skladem v eshopu
6 777 Kč
Podlahový nerezový kanálek do zdi INTRAMURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1250 DN50 černá mat GMO28B
Skladem v eshopu
8 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-850M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 285 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA GOLD LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla 87 - Screen. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou ve zlaté lesklé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057553278 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 30 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1030-02
Skladem v eshopu
4 162 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1410-08
Skladem v eshopu
9 520 Kč
Aqualine walk-in sprchová zástěna 120 x 190 cm jednodílná k instalaci na zeď chrom sklo čiré WI121
Skladem v eshopu
4 315 Kč
K podlaze se fixuje pomocí silikonu Vzpěra je součástí balení
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1414-04
Skladem v eshopu
10 217 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1411-01
Skladem v eshopu
8 067 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1411-03
Skladem v eshopu
8 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1040-02
Skladem v eshopu
4 420 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá sklo čiré ES1050-04
Skladem v eshopu
5 229 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1415-05
Skladem v eshopu
11 412 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1412-04
Skladem v eshopu
9 185 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |