SanSwiss Cadura 100 cm jednokřídlé dveře - aluchrom/sklo Screen CA1CD1005087
Kód: SSW09816Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–42 %
Kód: GEL00520
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Při montáži do niky nutno objednat instalační set V2.CA.50 (za příplatek). Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou CAT1 nebo s dveřmi CA1CG pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057548403 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1212CL-B
Do 3 dnů
11 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis Black sprchové dveře do niky 170 x 200 cm posuvné tříkřídlé černá čiré sklo AL4412B
Do 3 dnů
16 245 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1211ML-B
Do 3 dnů
12 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis sprchové dveře do niky 180 x 200 cm posuvné tříkřídlé chrom čiré sklo AL4515C
Do 3 dnů
15 987 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1280ML-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1211CR-B
Do 3 dnů
11 464 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |