SanSwiss Cadura 100 cm jednodílné posuvné dveře - aluchrom/sklo Screen CAS2D1005087
Kód: SSW09720Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–42 %
Kód: GEL00520
SALECODE:BER3:3:%
2 601 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550840 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVDC300Z1
Skladem v eshopu
11 042 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1212CL-B
Do 3 dnů
11 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1280CL-CH
Do 3 dnů
10 440 Kč
SALECODE:BER3:3:%
17 721 Kč
rohový vstup dvoudílný s křídlovými dveřmi nerovnostranné provedení - aluchrom/sklo Transparent
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1212CR-B
Do 3 dnů
11 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis sprchové dveře do niky 170 x 200 cm posuvné tříkřídlé chrom čiré sklo AL4415C
Do 3 dnů
15 041 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |