Sanjet Jara 160 asymetrická vana 160 x 90 cm akrylátová pravá bílá JARA160R
Kód: 987966Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
JARA 160 pravá
- NOŽIČKY NEJSOU V CENĚ VANY
- vana vyrobena ze 100% akrylátu
- termín dodání vany bez masážního systému: do 2 prac. dnů
- termín dodání vany s masážním systémem: cca do 2 týdnů
Parametry
| Druh | Vany |
| Série | LOW (nízké vany) |
| Provedení L/P (vany, vaničky) | Pravé |
| Materiál | 100% akrylát |
| Délka | 160 |
| Šířka | 90 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| ? Délka: | 160 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 30 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak BeHappy II 150 x 75 cm C981000000 vana levá
Skladem v eshopu
7 812 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech FONTÁNA 150 x 90 cm SAFON150P vana akrylátová pravá
Skladem v eshopu
9 341 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Rosa 95 150 x 95 C561000000 vana pravá
Skladem v eshopu
8 322 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SANJET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | nám. MUDr. Svobody 60 285 22 ZRUČ NAD SÁZAVOU |
| E-mail : | sanjet@sanjet.cz |