Sanjet Eri 170 obdélníková vana 170 x 70 cm akrylátová bílá ERI170
Kód: 987961Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
SALECODE:BER3:3:%
4 072 Kč
zástěnu lze instalovat k vanám City, City Slim, Formy 01, Formy 02, 10°, Chrome, Classic II
SALECODE:BER3:3:%
Ravak vanová zástěna 100 x 150 cm zalamovací pravá bílá matná sklo transparent 7QRA0E00Z1
Do 2 týdnů
7 897 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Santech AURORA2 120 x 150 cm VZA2AU120 vanová zástěna
Skladem v eshopu
13 049 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan RIONI pneumatická vanová zástěna 710 mm, stříbrný rám, čiré sklo 72915
Skladem na prodejně
8 591 Kč
Detailní popis produktu
ERI 170
- NOŽIČKY NEJSOU V CENĚ VANY
- vana vyrobena ze 100% akrylátu
- termín dodání vany bez masážního systému: do 2 prac. dnů
- termín dodání vany s masážním systémem: cca do 2 týdnů
Parametry
| Druh | Vany |
| Série | LOW (nízké vany) |
| Materiál | 100% akrylát |
| Délka | 170 |
| Šířka | 70 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| ? Délka: | 170 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 30 kg |
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech MILO SLIM 180,5 x 80,5 SAMIL180-S vana akrylátová
Skladem v eshopu
10 151 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech KUBE 170 x 75 SAKUB170 vana akrylátová
Skladem v eshopu
8 606 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Vana Classic II 140x70 N snowwhite CC21000000
Skladem v eshopu
6 877 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Vana Classic II 160x70 N snowwhite CC41000000
Skladem v eshopu
7 812 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak FORMY 02 SLIM 180 x 80 cm C891300000 vana snowwhite
Skladem v eshopu
12 487 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SANJET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | nám. MUDr. Svobody 60 285 22 ZRUČ NAD SÁZAVOU |
| E-mail : | sanjet@sanjet.cz |