Sanjet Ala obdélníková vana 180 x 80 cm akrylátová bílá ALA188
Kód: 987964Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kagera vanová zástěna s pneumatickým zdvihem 710 x 1400 mm bílá mat čiré sklo 30336W
Do 3 dnů
6 957 Kč
SALECODE:BER3:3:%
4 072 Kč
zástěnu lze instalovat k vanám City, City Slim, Formy 01, Formy 02, 10°, Chrome, Classic II
SALECODE:BER3:3:%
Ravak VSK2 Rosa 140 P 76P70100Z1 vanová zástěna transparent
Skladem v eshopu
6 112 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak VS3 130 795V0U0041 vanová zástěna satin+rain
Skladem v eshopu
4 667 Kč
Detailní popis produktu
ALA 180x80
- NOŽIČKY NEJSOU V CENĚ VANY
- vana vyrobena ze 100% akrylátu
- termín dodání vany bez masážního systému: do 2 prac. dnů
- termín dodání vany s masážním systémem: cca do 2 týdnů
Parametry
| Druh | Vany |
| Série | LOW (nízké vany) |
| Materiál | 100% akrylát |
| Délka | 180 |
| Šířka | 80 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| ? Délka: | 180 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 30 kg |
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech EVO 170 x 80 SAEVO170 vana akrylátová
Skladem v eshopu
8 606 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak FORMY 02 SLIM 180 x 80 cm C891300000 vana snowwhite
Skladem v eshopu
12 487 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak CITY SLIM 180 x 80 cm C921300000 vana snowwhite
Skladem v eshopu
13 422 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech KUBE 170 x 75 SAKUB170 vana akrylátová
Skladem v eshopu
8 606 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech MILO 180,5 x 80,5 SAMIL180 vana akrylátová
Skladem v eshopu
9 471 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome vana obdélníková 180 x 80 cm bílá CE21000000
Skladem v eshopu
9 427 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SANJET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | nám. MUDr. Svobody 60 285 22 ZRUČ NAD SÁZAVOU |
| E-mail : | sanjet@sanjet.cz |