Roth Melina Line sprchové dveře do niky 150 x 205 cm posuvné pravá brillant transparent MI D2R 150205 VPE
Kód: ROT06272Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 118 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 90 kg |
| EAN: | 8591019432736 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Brilant |
| ? Designová řada: | Melina Line |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
12 434 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 110 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMD0E00Z1
Do 2 týdnů
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVGC300Z1
Skladem v eshopu
11 399 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QV70E00Z1
Skladem v eshopu
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře do niky 120 x 200 cm dvoukřídlé brillant transparent HI 2B2 12020 VPE
Skladem v eshopu
21 860 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-90 x 198 cm bílá+transparent 00V701R2Z1
Skladem v eshopu
7 428 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 03O40E01Z1
Do 2 týdnů
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
11 995 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMG0E00Z1
Skladem v eshopu
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VVACE00Z1
Skladem v eshopu
10 892 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |