Roth Melina Line sprchové dveře do niky 150 x 205 cm posuvné levá brillant transparent MI D2L 150205 VPE
Kód: ROT06281Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-850M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 209 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 1050 mm odtokový žlab nerezový X01392
Skladem v eshopu
7 428 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ1-750 liniový podlahový žlab
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
3 704 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-750M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 116 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 420 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 90 kg |
| EAN: | 8591019432644 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Brilant |
| ? Designová řada: | Melina Line |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QV70E00Z1
Skladem v eshopu
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVDC300Z1
Skladem v eshopu
10 977 Kč
SALECODE:BER3:3:%
22 809 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
12 654 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 150 x 195 cm posuvné černá sklo transparent 0YMP0300Z1
Skladem v eshopu
13 934 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře do niky 120 x 200 cm dvoukřídlé brillant transparent HI 2B2 12020 VPE
Skladem v eshopu
21 860 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |