Roth Melina Line obdélníkový sprchový kout 150 x 120 x 205 cm posuvné levá s pevnou stěnou brillant transparent MI D2L/1500+MI FX2/1200
Kód: ROT06233Související produkty
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem bílá
Eleganta EL 068.20BLM.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím černá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa grafit
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa bílá
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa bílá
Puri PU 033.20BL sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Brilant |
| ? Designová řada: | Melina Line |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Umístění: | Levé |
sprchový kout čtvrtkruhový třídílný
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |