Roth Melina Line obdélníkový sprchový kout 100 x 120 x 205 cm posuvné levá s pevnou stěnou brillant transparent MI D2L/1000+MI FX2/1200
Kód: ROT06263Související produkty
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Eleganta EL 068.20GB.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa grafit
Eleganta EL 065.20BLM.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa černá
Eleganta EL 065.00CR.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa bílá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa bílá
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Brilant |
| ? Designová řada: | Melina Line |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Umístění: | Levé |
sprchový kout čtvrtkruhový třídílný
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |