Roth KUBIC ASYMMETRIC 170 asymetrická rohová vana 170 x 110 cm 9690000 pravá akrylátová
Kód: 130137Související produkty
Baterie vanová páková, volně stojící
Eleganta vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Freedom vanová baterie do podlahy bez tělesa s příslušenstvím černá
Chrome II vanová baterie nástenná 150 mm bez príslušenství cerná
Detailní popis produktu
Asymetrické vany dokáží elegantním způsobem využít maximum prostoru v nestandardně řešených koupelnách. K tomuto produktu vám navíc můžeme nabídnout i designový čelní panel z akrylátu, díky kterému nemusíte vanu obezdívat.
- nožičky a sifon nejsou součástí - naleznete níže v souvisejícím zboží
Technické parametry:
Rozměr vany: 170x110 cm
Výška: 45 cm
Průměr přepadu: 5,2 cm
Průměr odpadu: 5,2 cm
Provedení: pravé
Materiál: akrylát (PMMA)
Objem vany: 240 l
Lze doobjednat také:
podhlavník, zástěnu a panel - na dotaz rádi naceníme

Kubic Asymmetric
Stanislav s rodinou
Roth Kubic Asymmetric se zúženou částí
Sofie s rodinouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 8591010032621 |
| ? Délka: | 170 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Umístění: | Pravé |
.
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |