Roth KUBIC ASYMMETRIC 160 asymetrická rohová vana 160 x 103 cm 9670000 pravá akrylátová
Kód: 130125Související produkty
Eleganta vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Freedom FM 082.00CR.RB07A vanová baterie do podlahy s příslušenstvím chrom
Baterie podomítková páková, 2 funkce
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Puri PU 022.01CR vanová baterie nástěnná 150 mm s přepínačem bez příslušenství chrom
Detailní popis produktu
Asymetrické vany dokáží elegantním způsobem využít maximum prostoru v nestandardně řešených koupelnách. K tomuto produktu vám navíc můžeme nabídnout i designový čelní panel z akrylátu, díky kterému nemusíte vanu obezdívat.
- nožičky a sifon nejsou součástí - naleznete níže v souvisejícím zboží
Technické parametry:
Rozměr vany: 160x103 cm
Výška: 45 cm
Průměr přepadu: 5,2 cm
Průměr odpadu: 5,2 cm
Provedení: pravé
Materiál: akrylát (PMMA)
Objem vany: 220 l
Lze doobjednat také:
podhlavník, zástěnu a panel - na dotaz rádi naceníme

Kubic Asymmetric
Stanislav s rodinou
Roth Kubic Asymmetric se zúženou částí
Sofie s rodinouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 8591010032607 |
| ? Délka: | 160 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Umístění: | Pravé |
.
.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
.
.
Umývátko není součástí vany.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |