Riho YUKON LEVÁ PLUG & PLAY 160 x 90 cm vana akrylátová bílá B009012005
Kód: 338599Související produkty
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0507 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Espirit vanová baterie podomítková 3prvková s tělesem grafit
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Eleganta vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0521 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 26 kg |
| ? Délka: | 160 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| ? Designová řada: | Yukon |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Umístění: | Levé |
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RIHO CZ, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Žďárná 37, 679 52 Žďárná |
| E-mail : | info@riho.cz |