Riho WINNIPEG PLUG & PLAY 145 x 145 cm vana akrylátová bílá B010011005
Kód: 338598Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
SALECODE:BER5:5:%
3 947 Kč
Nástěnná vanová baterie, otočné ramínko, rozteč 150 mm, chrom
SALECODE:BER5:5:%
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 31 kg |
| ? Délka: | 145 cm |
| Typ: | Šestihranné |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 31 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Arttec Gaia Classic SOR01864 vana rohová akrylátová 150 x 150 cm
Skladem v eshopu
11 990 Kč
Arttec Gaia 2 Classic SOR01855 vana rohová akrylátová 140 x 140 cm
Skladem v eshopu
10 860 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech ATOL 147 x 147 cm SAATO147 vana akrylátová
Skladem v eshopu
12 055 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak NewDay 140 x 140 cm C651000000 vana
Skladem v eshopu
11 127 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Roth SABRINA NEO rohová vana 150 x 150 cm 9630000 akrylátová
Skladem v eshopu
13 574 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak NewDay 150 x 150 cm C661000000 vana
Skladem v eshopu
11 977 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RIHO CZ, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Žďárná 37, 679 52 Žďárná |
| E-mail : | info@riho.cz |