Riho STILL SQUARE PLUG & PLAY 170 x 75 cm vana akrylátová pravá bílá B100030005
Kód: 338594Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan FISA vanová zástěna 600 x 1500 mm chrom čiré sklo FS1062-C
Skladem v eshopu
2 907 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan FISA čiré sklo 700 x 1500 mm FS1072
Skladem v eshopu
1 539 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan PARANA vanová zástěna 80 x 140 cm s pneumatickým zdvihem černá mat, čiré sklo 30346B
Skladem v eshopu
9 623 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan ROTA vanová zástěna skládací 1200 mm chrom čiré sklo FA120
Skladem v eshopu
6 613 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 27 kg |
| ? Délka: | 170 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 27 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Vana Classic II 140x70 N snowwhite CC21000000
Skladem v eshopu
6 877 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Marlene 170 x 80 cm vana obdélníková akrylátová 72403
Skladem v eshopu
12 977 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech KUBE SLIM 170 x 75 SAKUB170-S vana akrylátová
Skladem v eshopu
9 285 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech KUBE 170 x 75 SAKUB170 vana akrylátová
Skladem v eshopu
8 606 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech ONE 160 x 72,5 cm SAONE160 vana nízká akrylátová
Skladem v eshopu
7 990 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan DUPLA obdélníková vana 180x120x54cm, bílá 13611
Skladem v eshopu
24 329 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KVADRA obdélníková vana 170x80x47cm, bílá 18611
Skladem v eshopu
10 139 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RIHO CZ, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Žďárná 37, 679 52 Žďárná |
| E-mail : | info@riho.cz |