Riho Still Smart LED R 170 x 110 cm vana pravá bílá B101003005
Kód: 136274Související produkty
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Baterie vanová páková, volně stojící
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Solar SL 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Baterie vanová páková, nástěnná černá
Detailní popis produktu
Akrylátová vana Riho Still Smart LED L je vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, který má dobré tepelné a izolační vlastnosti, díky kterým si voda udržuje dlouhou dobu svoji teplotu. Tlumí hluk při napouštění vody, je bezpečný proti uklouznutí, snadno se udržuje a je odolný proti nárazům a škrábancům.
Všechny vany značky RIHO jsou vyrobeny z akrylátu (PMMA) a jsou zpevněné polyesterem se skelným vláknem. Dno vany je vyztužené dřevotřískou. Akrylát je syntetický materiál probarvený v celém průřezu.
Technické parametry:
Rozměr vany: 170 x 110 cm
Provedení: pravá
Materiál: akrylát
Objem vany: 240 l
Součástí vany je přepadová a odtoková souprava.
POZOR:
Nožičky a sifon nejsou součástí - na dotaz rádi naceníme. Výrobce Riho doporučuje k vaně podpěry 09 Universal POOTSET09.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 51 kg |
| EAN: | 8714148581568 |
| ? Délka: | 170 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 51 kg |
| Umístění: | Pravé |
.
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RIHO CZ, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Žďárná 37, 679 52 Žďárná |
| E-mail : | info@riho.cz |