Riho STILL SHOWER PLUG & PLAY 180 x 80 cm vana akrylátová levá bílá B103010005
Kód: 338591Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak VSK2 Rosa 150 P 76P8010041 vanová zástěna rain
Skladem v eshopu
3 647 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak VS3 130 795V0U0041 vanová zástěna satin+rain
Skladem v eshopu
4 667 Kč
SALECODE:BER3:3:%
4 412 Kč
zástěnu lze instalovat k vanám City, City Slim, Formy 01, Formy 02, 10°, Chrome, Classic II
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 38 kg |
| ? Délka: | 180 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 38 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Jazz 120 x 75 cm vana sedací akrylátová 72913
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
6 871 Kč
.
Akce
–27 %
Aqualine Jizera G1770 obdélníková vana 170 x 70 cm akrylátová
Skladem na prodejně
3 390 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech MILO 170,5 x 75,5 SAMIL170 vana akrylátová
Skladem v eshopu
8 606 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech EVO SLIM 160 x 80 SAEVO160-S akrylátová vana
Skladem v eshopu
8 788 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RIHO CZ, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Žďárná 37, 679 52 Žďárná |
| E-mail : | info@riho.cz |