Riho Aryl 140 x 90 cm vana pravá akrylátová asymetrická bílá B019001005
Kód: 1389Související produkty
Solar SL 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Life LF 022.00CR vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenstí chrom
Freedom vanová baterie do podlahy bez tělesa s přílsušenstvím chrom
Espirit vanová baterie podomítková 3prvková s tělesem růžová zlatá
Eleganta vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Chrome II vanová baterie nástenná 150 mm bez príslušenství cerná
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Detailní popis produktu
Akrylátová vana Riho Lyra BA65 je vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, který má dobré tepelné a izolační vlastnosti, díky kterým si voda udržuje dlouhou dobu svoji teplotu. Tlumí hluk při napouštění vody, je bezpečný proti uklouznutí, snadno se udržuje a je odolný proti nárazům a škrábancům.
Všechny vany značky RIHO jsou vyrobeny z akrylátu (PMMA) a jsou zpevněné polyesterem se skelným vláknem. Dno vany je vyztužené dřevotřískou. Akrylát je syntetický materiál probarvený v celém průřezu.
Technické parametry:
Rozměr vany: 140x90 cm
Výška: 46 cm
Průměr přepadu: 5,1 cm
Průměr odpadu: 5,1 cm
Provedení: pravá
Materiál: akrylát
Objem vany: 120 l
POZOR:
Nožičky a sifon nejsou součástí - na dotaz rádi naceníme. Výrobce Riho doporučuje k vaně podpěry 08 Universal POOTSET08 - z důvodu dostatečného podložení sedací části.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 8714148313299 |
| ? Délka: | 140 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Umístění: | Pravé |
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RIHO CZ, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Žďárná 37, 679 52 Žďárná |
| E-mail : | info@riho.cz |