Riho LINARES PLUG & PLAY 190 x 90 cm vana akrylátová levá bílá B143017005
Kód: 338575Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
707 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–27 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak VS2 105 796M0100Z1 vanová zástěna bílá+transparent
Skladem v eshopu
4 470 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak VS2 105 796M0U00ZG vanová zástěna satin+grape
Skladem v eshopu
4 470 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak VS3 130 795V0100ZG vanová zástěna bílá+grape
Skladem v eshopu
5 400 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan FISA vanová zástěna 700 x 1500 mm chrom čiré sklo FS1072-C
Skladem v eshopu
3 079 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Santech AURORA1 70 x 150 cm VZA1AU70 vanová zástěna
Skladem v eshopu
7 649 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Santech AURORA2 120 x 150 cm VZA2AU120 vanová zástěna
Skladem v eshopu
13 033 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 32 kg |
| ? Délka: | 190 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech VARIA SLIM 190 x 90 SAVAR190-S vana akrylátová
Skladem v eshopu
11 961 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Formy 02 180 x 80 cm C891000000 vana
Skladem v eshopu
11 568 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech ONE 150 x 72,5 cm SAONE150 vana nízká akrylátová
Skladem na prodejně
7 378 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech KUBE 160 x 70 SAKUB160 vana akrylátová
Skladem v eshopu
8 097 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech ONE 140 x 72,5 cm SAONE140 vana nízká akrylátová
Skladem v eshopu
7 011 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak FORMY 01 180 x 80 cm C881000000 vana
Skladem v eshopu
11 568 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech MILO SLIM 170,5 x 75,5 SAMIL170-S vana akrylátová
Skladem v eshopu
9 273 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Vana Classic II 170x70 N snowwhite CC51000000
Skladem v eshopu
8 188 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech LINEA XL 190 x 90 cm SALIN190XL vana akrylátová
Skladem v eshopu
11 807 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech ELAN 179,5 x 79,5 cm SAELA180 vana akrylátová
Skladem v eshopu
9 459 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RIHO CZ, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Žďárná 37, 679 52 Žďárná |
| E-mail : | info@riho.cz |