Ridder Arwen kosmetické zrcátko na postavení 150 mm bílá 03008001
Kód: SAP114311Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 150x165x78 mm |
| Průměr | 150  mm |
| Šířka | 150  mm |
| Výška | 165  mm |
| Hloubka | 78  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4200  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 4006956170060 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4006956170060 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Sklo |
| ? Designová řada: | Arwen |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.