Ravak Vanda II 170 x 70 cm CP21000000 vana
Kód: 112255Související produkty
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Detailní popis produktu
Když víte, co vám udělá dobře. Seznamte se s nejoblíbenější obdélníkovou vanou ze sortimentu RAVAK. Vana Vanda II je charakteristická svými područkami, které jsou ideální například pro čtení během koupele nebo i k pohodlnějšímu vstávání. Vanda je natolik oblíbená, že už existuje ve třech variantách délek. Vybrat si tak můžete přesně tu, kterou vám rozměry vaší koupelny dovolí. Obdélníková vana Vanda II má výrazné vnitřní členění. Její područky nejvíce vyhoví těm, kteří si ve vaně rádi čtou, případně ocení pevnou oporu při vstávání z koupele. Vanu si můžete dále vylepšovat podle svých přání. Místo obkládání vany využijte její ergonomicky tvarovaný čelní panel nebo například nerezové madlo pro zvýšení komfortu při vstávání z koupele. Množství kompatibilních vanových zástěn vám ulehčí sprchování.
Technické informace:
Rozměry: 170 x 70 x 44 cm
Materiál: litý akrylát
Varianta vyztužení: LA - sklolaminát
Objem: 195 l
Záruka: 10 let
Hmotnost: 23 kg
K vaně lze dokoupit:
Vanová zástěna: VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3
Doplňky: čelní a boční panel, vanový odtokový komplet
Vanové nohy nejsou součásti vany.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 roků |
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 8595096891493 |
| ? Délka: | 170 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 23 kg |
Vana obdélníková 180 cm
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |