Ravak Puri sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá X070188
Kód: RAV05839Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-100 195 S bílá+grape 14VA01O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 432 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 satin+pearl 3117OU0211 sprchový kout
Skladem v eshopu
10 192 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Termostatická nástěnná sprchová baterie Puri, bez sprchového setu. V černém provedení. Nastavení stálé teploty vody.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8592626061333 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Puri |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–35 %
Kód: SAP113059
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy chrom matná černá UT045TBC
Do 3 dnů
15 772 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |