Ravak NewDay 140 x 140 cm C651000000 vana
Kód: 112260Související produkty
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Detailní popis produktu
Vychutnejte si pohodlné koupání ve dvou ve vaně New Day od firmy Ravak díky pozvolnému sklonu zádové části a odtoku umístěnému uprostřed. Širší lemy i sedátko nad hladinou vody poskytují místo potřebné pro položení rukou či odložení kosmetiky. Všechno můžete mít po ruce. Rohové vany RAVAK jsou koncipovány tak, aby pohodlně usadily i dva koupající se proti sobě. Vana NewDay má jednoduché čisté tvary promyšlené tak, aby byl pobyt ve vaně maximáně pohodlný při každé pozici.
Technické informace:
Rozměry: 140 x 140 x 45 cm
Materiál: litý akrylát
Varianta vyztužení: LA - sklolaminát
Objem: 235 l
Záruka: 10 let
Hmotnost: 31 kg
K vaně lze dokoupit:
Vanová zástěna: ne
Doplňky: čelní panel, vanový odtokový komplet, podhlavník
Vanové nohy nejsou součásti vany.
Součástí vany je integrované, pohodlné sedátko nad hladinou vody.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 8592626036706 |
| ? Délka: | 140 cm |
| Typ: | Rohové |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 30 kg |
.
.
.
.
Tloušťka akrylátu: 4 mm.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |