Ravak Matrix MSD4-140 0WKM0C00Z1 sprchové dveře 140 cm
Kód: RAV01116Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-850M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 209 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 543 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
v rozměrech 140, 160, 180 a 200 cm, výška 195 cm "- rozměry: 140, 160, 180, 200 cm
- typové provedení: profily – bílé, lesklé Aulbright, satin: madla a spojovací prvky v provedení chrome
- výplň z bezpečnostního skla: 6/8 mm: transparent
- výška výrobku: 195 cm
- záruka: 5 let
Výrobek se skládá ze dvou pevných a dvou posuvných dílů – dveří. Montuje se do obložené koupelny (do vyzděné niky) přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí.
Ostatní rozměry a varianty sprchových dveří řešíme na míru.
Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce „Data ke stažení“, číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku neudává jeho přesný rozměr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 62.4 kg |
| EAN: | 8592626045777 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Chrom |
| ? Designová řada: | Matrix |
| Hmotnost: | 62,4 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 110 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OD0E01Z1
Do 2 týdnů
11 315 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVDC300Z1
Skladem v eshopu
10 977 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 120 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QVGCE0LZ1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent X0VV70300Z1
Skladem v eshopu
10 132 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMG0C00Z1
Skladem v eshopu
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací bílá matná sklo transparent X0VVGCE00Z1
Skladem v eshopu
11 737 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |