Ravak Gentiana 150 x 150 cm CG01000000 vana rohová
Kód: 106691Související produkty
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Detailní popis produktu
Prostorná a široká vana Gentiana od firmy Ravak přináší záruku komfortního koupání. Vana Gentiana vám poskytne dost místa pro položení rukou na jejích širších lemech. Její sedátko zase milují děti, je příjemné ale i při sprchování nebo k odložení kosmetiky při koupeli. Rohové vany RAVAK jsou dostatečně prostorné, aby poskytly příjemnou koupel i ve dvou. Správný sklon obou zádových částí poskytuje potřebnou podporu při relaxaci.
Technické informace:
Rozměry: 150 x 150 x 46 cm
Materiál: litý akrylát
Varianta vyztužení: LA - sklolaminát
Objem: 300 l
Záruka: 10 let
Hmotnost: 36 kg
Vanové nohy nejsou součásti vany.
K vaně lze dokoupit:
Vanová zástěna: ne
Doplňky: čelní panel, vanový odtokový komplet, podhlavník, madla
Součástí vany je integrované, pohodlné sedátko nad hladinou vody.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 roků |
| Hmotnost: | 36 kg |
| EAN: | 8595096813938 |
| ? Délka: | 150 cm |
| Typ: | Rohové |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| ? Designová řada: | Gentiana |
| Hmotnost: | 36 kg |
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |