Ravak Freedom vana volně stojící 169 x 80 cm bílá XC00100044
Kód: RAV05446Související produkty
Detailní popis produktu
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 47 kg |
| EAN: | 8592626074814 |
| Typ: | Volně stojící |
| ? Délka: | 170 cm |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Instalace: | S nožičkami |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Tvar: | Oválné |
| ? Designová řada: | Freedom |
| Hmotnost: | 47 kg |
| Umístění: | Univer |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |