Ravak Blix Slim BLSDP2-120 X0PMG0C00Z1 sprchové dveře 120 cm
Kód: RAV00783Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-650 DN50 černá mat GMO22B
Skladem v eshopu
5 390 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Skladem v eshopu
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 950 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO25
Skladem v eshopu
5 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1250 DN50 černá mat GMO28B
Skladem v eshopu
8 792 Kč
Detailní popis produktu
Sprchové dveře posuvné dvoudílné, v rozměrech 100, 110, 120 cm: provedení rámu: lesk, chrom, výplň z bezpečnostního skla: transparent, výška výrobku 1950 mm "
- rozměry: 100, 110, 120 cm
- barevné provedení rámu a madla: lesk (bright alu), chrom
- výplň z bezpečnostního skla: 6 mm: Transparent
- výška výrobku: 195 cm
- záruka: 5 let
Výrobek tvoří jeden pevný díl a jeden posuvný díl jako dveře. Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí.
Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce „Data ke stažení“, číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku neudává jeho přesný rozměr.

Ravak Blix Slim minimalistický styl
Veronika s rodinou Do nového domu jsem si přála kvalitní sprchový kout v chrom provedení, s posuvnými dveřmi a pohodlným rohovým vstupem. Na Koupelny-bernold.cz jsem našla kolekci Ravak Blix Slim, která nádherně zapadla do našeho minimalistického stylu.

Aktuální trend bydlení Ravak Blix Slim
Katka s Romanem Přestěhovali jsme se do domu po babičce a rekonstrukce koupelny byla nutná. Chtěli jsme něco minimalistického, ale prostorného. Ravak Blix Slim je sprchový kout, který odráží aktuální trend bydlení a zároveň kvalitu i nadčasovost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 39 kg |
| EAN: | 8592626042240 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Blix |
| Hmotnost: | 39 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis Black sprchové dveře do niky 170 x 200 cm posuvné tříkřídlé černá čiré sklo AL4412B
Skladem v eshopu
16 245 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Sigma Simply sprchové dveře do niky 90 x 190 cm otočné aluchrom sklo čiré GS1296F
Skladem v eshopu
7 592 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1210CL-CH
Skladem v eshopu
10 952 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Deep Black sprchové dveře do niky 100 x 165 cm skládací černá čiré sklo MD1910B
Skladem v eshopu
8 161 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1212CL-B
Skladem v eshopu
11 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo matné GT1290ML-G
Skladem v eshopu
11 960 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1210MR-CH
Skladem v eshopu
11 640 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo matné GT1211MR-G
Skladem v eshopu
12 600 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1212MR-CH
Skladem v eshopu
12 280 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Triinity Chrom sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo matné GT1210ML-CH
Skladem v eshopu
11 640 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1290CR-B
Skladem v eshopu
10 984 Kč
Aqualine Ugga sprchové dveře do niky 120 x 185 cm posuvné bílá sklo Brick matné AWS120
Skladem v eshopu
4 407 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |