Raf Smart SM81B sprchová nástěnná baterie s příslušenstvím
Kód: 140345Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-100 195 S bílá+grape 14VA01O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 432 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 satin+grape 3117OU02ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
11 892 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–49 %
Gelco Antique sprchové dveře 80 x 190 cm otočné pravé čiré sklo bronz světlý odstín GQ1380RCL
Do 3 dnů
15 990 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová nástěnná baterie Smart SM81B s příslušenstvím od firmy Raf.
Informace k produktu:
povrchová úprava: chrom
provedení: nástěnná
rozteč: 150 mm
kartuše O 35mm (nízká)
ovládání: páka
Obsah příslušenství: pohyblivý držák, hadice 150 cm, růžice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Smart |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAF ARMATURY s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipenská 1165/49 779 00 Olomouc |
| E-mail : | info@raf.cz |