Raf Lugano LU31B kominovaná vana-umyvadlo nástěnná baterie s příslušenství ploché ústí s přepínačem 30 cm
Kód: 139195Související produkty
Detailní popis produktu
Kominovaná vana-umyvadlo baterie Lugano LU31B s příslušenství ploché ústí s přepínačem 30 cm od firmy Raf.
Informace k produktu:
povrchová úprava: chrom
provedení: nástěnná
rozteč: 150 mm
kartuše: O 35mm (vysoká)
aerator M24x1, vnější závit
ovládání: páka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| Typ: | Paneláková |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Lugano |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti černá
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká šetřící bez výpusti černá
Eleganta umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková bez výpusti bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAF ARMATURY s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipenská 1165/49 779 00 Olomouc |
| E-mail : | info@raf.cz |