Polysan Architex Line AL2218 kalené čiré sklo 805 x 1997 x 8 mm
Kód: SAP00668Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca rohová vzpěra 90 cm chrom ES7810
Skladem v eshopu
1 023 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 287 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ104-750 Flexible Low liniový podlahový žlab
Skladem na prodejně
3 854 Kč
Detailní popis produktu
- Pro sadu na uchycení skla AL2112
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| 3D model | ANO |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8  mm |
| Hmotnost / ks | 35.0000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913881039 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 35 kg |
| EAN: | 8590913881039 |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Sklo - Čiré kalené |
| ? Designová řada: | Architex Line |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 160 x 200 cm aluchrom sklo transparent GW9WS0C0SZ1
Skladem v eshopu
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
8 439 Kč
Lagos Black sprchová zástěna walk in 110 x 195 cm lesk černá sko čiré
SALECODE:BER3:3:%
9 847 Kč
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 140 x 200 cm aluchrom sklo transparent GW9WM0C0SZ1
Skladem v eshopu
13 089 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | POLYSAN s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nesměřice 52 Zruč nad Sázavou 28522 |
| E-mail : | info@polysan.cz |