Novaservis Paneláková bez příslušenství 100mm Titania Fresh chrom 96673/1,0
Kód: 151195Související produkty
.
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Paneláková nástěnná vanová baterie s roztečí 100 mm s keramickým přepínačem a rovným výtokovým ramínkem v délce až 360 mm.Oblíbená TITANIA FRESH. Jedna z nejvíce prodávaných řad TITANIA vás osloví svým excelentním designem a kvalitou. A toto vše za úžasnou cenu. Servis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8590309069591 |
| Typ: | Paneláková |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Fresh |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká šetřící bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti bílá
Eleganta EL 015.10WV umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti chrom
Eleganta EL 015.20GB umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti grafit
Espirit umyvadlová baterie podomítková 2prvková bez tělesa bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti růžová zlatá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti chrom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |