Novaservis Paneláková baterie bez příslušenství 150mm Titania IRIS New 94471/1,0
Kód: 151184Související produkty
Umyvadlo nábytkové
.
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Paneláková nástěnná vanová baterie s roztečí 150 mm s keramickým přepínačem a trubkovým otočným výtokovým ramínkem v délce až 330 mm.Nejprodávanější vodovodní baterie TITANIA. Dlouhodobá jednička na trhu s ověřenou kvalitou a klasickým designem za úžasnou cenu. Servis až k vám domů za 199,-.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8590309071457 |
| Typ: | Paneláková |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Iris New |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Eleganta EL 014.61RGB umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící bez výpusti růžová zlatá
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká šetřící bez výpusti černá
Puri PU 016.20BL umyvadlová baterie stojánková otočné ramínko bez výpusti černá
Puri umyvadlová baterie stojánková bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie podomítková 3prvková s tělesem grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti černá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie podomítková 2prvková bez tělesa grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |