Novaservis Paneláková baterie bez příslušenství 150mm Titania IRIS New 94472/1,0
Kód: 151185Související produkty
Umyvadlo nábytkové
Umyvadlo nábytkové
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Paneláková nástěnná vanová baterie s roztečí 150 mm s keramickým přepínačem a rovným otočným výtokovým ramínkem v délce až 350 mm.Nejprodávanější vodovodní baterie TITANIA. Dlouhodobá jednička na trhu s ověřenou kvalitou a klasickým designem za úžasnou cenu. Servis až k vám domů za 199,-.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8590309071464 |
| Typ: | Paneláková |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Iris New |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Eleganta umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti růžová zlatá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká šetřící bez výpusti černá
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti černá
Eleganta EL 015.01CR umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící vysoká bez výpusti chrome
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti černá
Eleganta umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti chrom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |