Omp Tea umyvadlový sifon 5/4 odpad 32 mm chrom 510.135.5.K
Kód: SAP105315Související produkty
Detailní popis produktu
Svým designem skvěle hodí k umývátkům série SMALL.
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32  mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Výbava | Pro umývátka |
| Hmotnost / ks | 1.0500  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8019952148052 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifony k umyvadlům a bidetům |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8019952148052 |
| Typ: | Nábytkový |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.